Uzun Süreli İlişki İçin Olması Gerekenler

12 Temmuz 2016 İzmit Escort


uzun-sureli-iliski-icin-olmasi-gerekenler

Reklam ayrıntıları

  • İlan Tarihi: 12 Temmuz 2016 04:13

Açıklama

Merhaba beyler bayanlar bu gün ki yazımız da sağlıklı bir ilişki için olması gerekenleri toplayıp kendi tecrübelerimize, okuduklarımıza araştırdıklarımıza dayalı olarak anlatmaya çalışacağız umarım bu yazımızdan keyif alarak kursunuz..

Alt kısımda sizlere detaylı bilgi verilmektedir

  • ANAHTAR NOKTA SİZSİNİZ.

Peki ne demek anahtar nokta sizsiniz, şöyle ki kendi kafa denginizi bulmanızdan geçiyor. Peki kafa dengi olmayıp da mutlu olan insan yok mu elbette var ama açıkcası ben hiç rastlamadım dahha 🙂 Ve bir de kendimizi geliştirmemiz gereken konular vardır mesela: iletişim. En can alıcı nokta… Karşınızda ki insan ile nasıl iletişim kurduğunuza dikkat etmelisiniz.. Daha tanışma kısmında olduğunuzu unutmayın.. Onun için konuştuğunuz söylediğiniz her kelimeyi özellikle ölçüp tartarak konuşmanızın size faydası vardır. Hangi konuşma tarzının çevrenizde ki insanları rahatsız ettiğiinin farkın da olup konuşma biçiminizi ona göre değiştirmelisiniz. Kendiniz ile yapmış olduğunuz ana başlık olarak iletişim konusunu dikkate alırsanız çevrenizdeki insanların size yaklaşımı ve kendinize olan öz güvenin arttığını göreceksiniz

  • SİZİNLE ORTAK ÖZELLİKLERİ OLAN BİRİYLE BİRLİKTE OLUN

İlk adımı gerçekleştirdikten sonra çevrenizde ki değişimin farkına kısa süre de varacaksınız. Bundan sonra geri kalan sadece kendinize uygun bir partner bulmak, tanışmak. Bu iş aslında sanıldığı kadar da zor değildir aslında. Sadece kendinize olan özgüveni biraz kamçılamanız gerekiyor. Sadece bir selam demek o kadar da zor olmamalı.. Sadece konuşacaksınız. Muhabbet edip tanışacaksınız. Bu tanışma kısmında zaten ortak özelliğiniz olup olmadığını anlayacaksınız. Yada ortak özellikler oluşturup oluşturamayacağınızı. Kendinizden başlamayı unutmayın. Meselagitar çalmayı seviyorsanız veya istiyorsanız hemen bir gitar kursuna yazılın orda sizinle aynı ortak özellikte olanlar olacaktır. Sosyal çevrenizi bu sayede geliştire bilirsiniz. Emin olun ortak özelliğiniz oan biriyle yapılan aktiviteler daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.

  • DUYGULARINIZ MANTIĞINIZI YENMESİN

Bir çok kişinin dikkate almadığı veya uygulayamadığı nokta burasıdır. Bu noktada bağlar kopabiliyor maalesef. Onun için Duygularınızın mantığınızı yenmesine asla müsade etmeyin. Aşkta mantık yoktur lafları sadece sizin gibi safları kandırmak için söylenen bir sözdür sadece.Onun için mantığınızın doğru olduğuna inandığı şeyleri yapmayı tercih edin, ve gerisi sadece karşı tarafın sizi kabullenmesine kalsın.

  • BAĞLILIK VE ÖZGÜRLÜK SINIRLARI

Yani kısaca sizin de bir hayatınız olduğunu unutmayın her an her dakika konuşmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Aynı şey karşı taraf için de geçerli bir sebeptir aslında. Fakat konuşmadan yapamıyorsanız bu konuda partnerinizin duygularına da saygılı olmalısınız ve partnerinize durumunuzu uygun bir dil ile izah ettikten sonra elinizden geldiği kadar da ilgilenmeniz ilişkinizi kuvvetlendirecek ve birbirinize karşı olan sevginizi kuvvetlendirecektir. Ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse özlem sevgiyi de arttırır.

  • İLİŞKİNİN İHTİYACI KENDİ İHTİYAÇLARINIZDAN ÖNEMLİ

Bir çok ilişkinin bitmesinde ki ana faktör olarak görünüyor bu durum. Yani kendi ihtiyaçlarını ilişkinin ihtiyaçlarının önünde tutup hep ben edasından vazgeçmeniz gerekiyor aşk bazen fedakarlıktır bunu  unutmayınız. Kendi ihtiyaçlarımızı ilişkinin ihtiyaçlarının önüne koymak aslında bir bencillik olarak da görülebilir. Bu durum da ise birbirinize olan bağlılık hissi giderek azalmakta ve kaçınılmaz son olarak ayrılık yolu görünmekte. Kendi değerlerinizi ezmeyecek şekilde partnerinizin de ihtiyaçlarını düşünmeni ve uygulamanız gerekmekte ortada fedakarlık yapılması gereken bir konu varsa bu tümü ile bir tarafın yapabileceği bir durum olamaz.Her iki tarafında fedakarlık yapması gerekmektedir.

  

Hemen Bir Yorum Yap